50 aplikacji w polskiej chmurze

Platforma Cloudlets.Zone stworzona jest głównie dla projektów e-commerce oraz firm produkujących oprogramowanie. Liczymy na to, że nasza chmura (PaaS) wesprze polski biznes, bowiem pomaga w przełamywaniu bariery wzrostu wywołanej niedoborem kadry technicznej, wpływa na wzrost przychodów dzięki radykalnemu uproszczeniu i skróceniu powtarzalnych operacji, a także poprawia rentowność projektów, obniżając koszty utrzymania zasobów IT.

Na platformie Cloudlets.Zone znalazło się przeszło 50 biznesowych aplikacji i usług. Licencje są bezpłatne, a klienci rozliczają się z nami jedynie za użyte zasoby chmury publicznej.  

W kilka minut można uruchomić bloga lub stronę internetową (WordPress, Joomla, MagnoliaCMS, Django, Ghost), sklep internetowy gotowy do natychmiastowej sprzedaży (PrestaShop, Magento), bazę danych odporną na awarie (MariaDB, Postgres, MongoDB), czy system do wideokonferencji (Jitsi), i wiele, wiele innych.

Interfejs użytkownika jest przyjazny i przejrzysty. Właściwie wszystko znajduje się w jednym widoku. Co ważne, uruchomienie nawet zaawansowanych usług, np. klastra wysokiej dostępności, nie wymaga posiadania umiejętności programistycznych. Zastępujemy w ten sposób ofertę hostingu, eliminując większość jego wad.

Każdy może przekonać się sam i przetestować platformę za darmo zakładając konto próbne na 14 dni. Więcej szczegółów znajduje się na dedykowanej stronie usługi Cloudlets.Zone

Powered by Cloudlets.Zone
Scroll to Top